לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

  זרועות יניקה

  זרועות יניקה פרקיות

  הטכנולוגיה של זרועות יניקה פרקיות פותחה במהלך השנים על מנת לתת פתרון נקודתי לשאיבה של מזהמים שונים מאזורי העבודה ופינויים אל מחוץ למבנה ו/או למתקן טיפול וסינון של המזהמים. במערכות אלו, נשמר העיקרון של האוורור המבוסס על תחלופת האוויר בנפח המבנה.

  ניתן למצוא מערכות עם זרועות יניקה פרקיות רבות, בתחומים שונים של התעשייה, במוסדות מחקר ומדע, במעבדות, במוסדות לימוד במוסכים ובבתי מלאכה, במתקנים של מפעלים ביטחוניים ועוד.

  מערכות אוורור ושאיבה עם זרועות יניקה פרקיות מיועדות לשימושים שונים כגון: שאיבה של גזים וריחות, שאיבה של אדים רעילים ומסוכנים שאיבה של עשן הלחמות אלקטרוניות, שאיבה של עשן ריתוך, שאיבה של אבקות וחלקיקים הנפלטים בתהליכים שונים.

  כל זאת לצורך שמירה על איכות הסביבה ובריאות העובדים.

  לצרכים הנ”ל, פותחו זרועות יניקה פרקיות שונות ומגוונות, ישנן זרועות יניקה המורכבות מצינורות בקטרים קטנים החל מ- 50 מ”מ, 75 מ”מ ו- 100 מ”מ,

  זרועות יניקה אלו עשויות מאלומיניום וחומרים פלסטיים כגון פי.וי.סי, פוליפרופילן וכו’. הזרועות משמשות בד”כ במערכות לאוורור בעמדות עבודה קטנות במעבדות ובתי מלאכה למוצרי אלקטרוניקה חשמל ומחשבים ואף בחדרים נקיים. במקרים מסוימים זרוע יניקה יכולה להיות תחליף למנדף כימי.

  ישנן זרועות יניקה מסיביות מורכבות מצינורות בקטרים החל מ- 100 מ”מ ועד 250 מ”מ, זרועות אלו עשויות מפלדה, מנירוסטה, מאלומיניום ואף מחומרים פלסטיים. זרועות אלו משמשות בד”כ במערכות לאוורור בעמדות עבודה במסגריות, נגריות, בתי מלאכה למוצרי מתכת, מפעלי מזון, פרמצבטיקה, קוסמטיקה, כימיה, חומרי בניין ועוד.

  לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים

   1 2 3 4 5 6 7

   זרועות יניקה לתעשייה

   פותחו זרועות יניקה עם 2 מפרקים, זרועות עם 3 מפרקים, זרועות טלסקופיות, זרועות עם צינורות קשיחים וזרועות עם צינורות גמישים. בנוסף, הזרועות פותחו עם מפרקים סיבוביים המאפשרים תליית הזרועות על קירות או על עמודים, מפרקים המאפשרים תליית הזרועות מתקרה או מאגדים של גגות מבנים. שיטות אלו מאפשרות תנועה סיבובית של הזרועות במרחב ונגישות כמעט לכל נקודה אפשרית ברדיוס עד 4 מטר באזורי העבודה. כדי לאפשר שימוש במרחב עבודה גדול יותר, ניתן להתקין את הזרועות על קונסטרוקציית הארכה מסיבית, שיכולה גם היא להסתובב וכך רדיוס העבודה של הזרוע במרחב גדל עד לקוטר של 7 עד 8 מטרים. ניתן לצייד את זרועות היניקה בפיות או כונסי יניקה בתצורות שונות המותאמות לסוגי המזהמים הנוצרים והנפלטים באזורי העבודה. בחלק מהזרועות יש דמפרים (מגופי אוויר) ידניים המאפשרים לווסת את עצמת השאיבה או להפסיק אותה לחלוטין. ישנם דגמים של פיות יניקה הכוללים גוף תאורה כדי להאיר את אזור העבודה לנחות המשתמש.

   זרועות יניקה למפעלים

   הזרועות מחוברות אל תעלה או תעלות יניקה אשר מוליכות את האוויר המזוהם, באמצעות מפוח צנטריפוגלי. כאשר ריכוז המזהמים באוויר הנשאב ורמת הסיכון שבהם לבני אדם והסביבה נמוכה הם נפלטים מחוץ למבנה אל חלל האוויר. אולם במקרים רבים האוויר הנשאב מוזרם תחילה למתקני סינון שונים, הנבחרים למערכות בהתאם לסוג המזהמים ורק לאחר מכן עוברים דרך המפוח ונפלטים מחוץ למבנה או בחזרה לחלל. הדבר מותנה ברמת הסינון של מתקן הסינון. למשל מתקן סינון הכולל בתוכו גם מסנני פחם פעיל ואו מסננים אבסולוטיים מסוג HEPA FILTER לרמת סינון של עד 99.999% .  זרועות יניקה מחזיקים ביתרונות רבים. ראשית כל, הם מסייעים בעת שאיבת אדים רעילים, ריחות לא נעימים ועשן. כמו כן, צריכת האנרגיה שלהן איננה גבוהה ורמת הרעש נמוכה. עובדים במפעל או בבית מלאכה? זקוקים לזרוע יניקה מפרקי למגוון שימושים? צרו קשר עוד היום עם חברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. חברה זו מתכננת, מייצרת, מספקת ומתקינה פתרונות אוורור מתקדמים למגוון מבנים תעשייתיים, מוסדיים ופרטיים.

   היתרונות הרבים של זרועות יניקה

   רבים מאתנו מנהלים שגרת יום-יום עמוסה. החל מרכישת השכלה, נסיעה לעבודה ועד איסוף הילדים מבתי הספר – מטרתה של כל פעולה ופעולה הינה להעלות את איכות חיינו. במקביל לכך, נתקשה לבצע משימות אלו ורבות אחרות ללא אוויר נקי. הרי מדובר בהיבט חיוני עבורנו. למעשה, מדי יום ביומו אנו נושמים אוור רווי מזהמים – כאשר לכך השפעה על בריאותנו. עובדים במפעלים או בתעשיות אחרות וחשופים לרעלים או לכימיקלים מזהמים אחרים? יש לכך מגוון פתרונות, כאשר האפשרות המרכזית הינה זרועות יניקה. חשוב להדגיש כי זרועות אלו מיועדות לא רק למפעלים ולבתי מלאכה. למעשה, הן משמשות מגוון רחב של מבנים עסקיים ופרטיים. החל ממוסדות חינוך ועד אולמות אירועים – מדובר בפתרון מומלץ ונפוץ למדי.

   לתכנן ולהתקין זרועות יניקה

   מחפשים גם אתם אחר זרוע יניקה לצורך לכידת המזהמים? לצד שמירה על איכות הסביבה, בין אם הן מיועדות למוסדות חינוך ובין אם הן מיועדות למפעלים תעשייתיים, זרועות היניקה משמשות כמענה מרשים עבורכם. כדי לשמור על אוויר נקי, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. עובדיה של חברה זו מחזיקים בניסיון ובהכשרה הדרושים לצורך תכנון פתרונות אוורור והגשתם ללקוח – על הצד הטוב ביותר. זאת, תוך מתן יחס אישי. מוצר חשוב זה נושא יתרונות רבים נוספים. כמו מה למשל? ראשית כל, זרועות היניקה עמידות לחום. כמו כן, הן נוחות וידידותיות ביותר למשתמש. מעבר לכך, ניתן להשיג זרועות אלו במגוון אורכים ואפשרויות התקנה.

   זרועות יניקה למעבדה

   מקומות נוספים שבהם נדרשות זרועות יניקה איכותיות הם מעבדות מכל הסוגים: מעבדות אלקטרוניקה, מעבדות כימיה, מעבדות הקשורות לתעשיית התרופות או משמשות למטרות רפואיות אחרות, מעבדות תכשיטים ועוד. בגלל אופי העבודה הייחודי והצורך בניקיון ברמה גבוהה במיוחד, בחירת זרועות יניקה למעבדה מתוך המגוון הרחב מאוד של האפשרויות הקיימות מחייבת מקצועיות – חברת קוניצין ולדימיר היא בעלת ידע רחב היקף וניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום פתרונות האוורור באופן כללי ובפרט בעלת מומחיות לגבי זרועות היניקה.

   איך לבחור זרועות יניקה למעבדה?

   הפרמטרים העיקריים לבחירת זרועות היניקה המיועדות למעבדות הם:

   • קוטר הזרוע – בדרך כלל הקוטר הוא כאמור בין 50 מ"מ לבין 100 מ"מ, ובמקרים שבהם נדרשת יניקה מסיבית יותר – עד 250 מ"מ.
   • סוג החיבור – האפשרויות הן לשולחן, לקיר או לתקרה.
   • אורך הזרוע – במרבית המקרים בין 50 ס"מ לבין 2 מ', כשהשיקולים הם המיקום האידיאלי להתקנה והמרחק ממנו למקורות הגזים, האדים, האבק, העשן והסולבנטים במעבדה.
   • החומר שממנו בנוי פתרון נידוף אפקטיבי זה – אלומיניום או פוליפרופילן.

   בנוסף, נלקחים בחשבון טווח הטמפרטורות שבו יכולה הזרוע לפעול וגם ספיקת האוויר משפיעה על הבחירה (למשל בין 150 ל-400 מ"ק לשעה).

   בחירה מיטבית והתקנה מקצועית

   בחירת זרועות היניקה האידיאליות היא באופן טבעי רק השלב הראשון בדרך לאוויר נקי וסביבת עבודה בטוחה עבור כלל העובדים במעבדה. אחרי שנוודא התאמה מושלמת של זרועות יניקה למעבדה שלכם נבצע עבורכם גם את ההתקנה. הניסיון הרב של חברת קוניצין ולדימיר בא לידי ביטוי גם בשלב זה, כך שתוכלו להיות בטוחים שתקבלו את מלוא התועלת האפשרית מהפתרון שנבחר. השירות שלנו מתאפיין גם ביחס אישי ולבבי, וכולל הסברים מפורטים ומענה סבלני לכל שאלה ושאלה. אנחנו מודעים לכך שרוב הלקוחות מן הסתם אינם מומחים לזרועות יניקה, ולכן רוצים לוודא שאכן קיבלו את הפתרון האופטימלי. בנוסף צברו אנשי המקצוע בחברה מיומנות גבוהה כך שההתקנה מתבצעת במינימום זמן. במידת הצורך, נבצע עבורכם גם התקנות דחופות, כך שהמעבדה תוכל לתפקד לפי כל התקנים העדכניים וללא חשש לאיכות האוויר.

   מומחים בקידום אתרים בגוגל מומחים בקידום אתרים בגוגל