לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

  מסנן אוויר

  מסנן אוויר תעשייתי

  חשיבותו היא רבה והוא מיועד למגוון עסקים ולקוחות פרטיים. ככל שחולפות השנים, כך הולכת וגוברת המודעות שלנו בכל הנוגע לאוויר נקי – ולשמירה על איכות הסביבה והעבודה. בהתאם, בין אם מדובר בביתכם הפרטי, מקום עבודתכם או שמא מדובר במקומות אחרים – כדי שגם אתם תוכלו לצמצם את כמויות הכימיקלים הנפלטים לאוויר שאתם נושמים יש לרכוש מסנני אוויר. פריטים חשובים אלו, לצד מערכות אוורור וסינון רבות אחרות, תוכלו למצוא בחברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. בהתאם למוצר אותו תבקשו, כך תקבלו בתמורה צמצום בריכוז החום, הרעלים והגזים. במילים אחרות, מדובר בפתרון מרשים המסייע בשמירה על איכות הסביבה.

  מסנן אוויר – החשיבות שלו

  לרוב, אנו רגילים למצוא אותם בחדרי השירותים או השינה. אך למעשה מסנני האוויר מסייעים לנו גם במקומות רבים אחרים. בין אם מדובר במפעלים, בתי מלאכה וייצור או שמא מדובר במקומות אחרים – תפקידם של מוצרים אלו הינו לשמור על אוויר נקי במקומות בהם אנו שוהים ועובדים.

  מעוניינים גם אתם להתקין מסנן אוויר במקום עבודתכם? בין אם מדובר במסנני כיסים, מיקרוהד, נירוסטה או שמא מדובר בסוגי מסננים אחרים – בזכות הצבתם של פריטים אלו תוכלו לאוורר ולנטרל פליטות אבק ממתקנים, לצמצם את ריכוז העשן בחלל סגור, כמו גם להגביל עד כמה שניתן את אדי הכימיקלים.

  בבואכם לחפש אחר מוצר זה, יש לפנות אל חברה המתמחה בהכנה ובייצור שלו. החל מאיסוף הנתונים השונים, הבנת צרכי הלקוח ועד התכנון של הפריט הרלוונטי כמו גם הצעת המחיר – שלב אחר שלב תוכלו לקבל את הפריט האיכותי והמקצועי ביותר.

  מסנני אוויר לתעשייה

  רבים עוסקים בתחום זיהום האוויר – ובצדק. הרי היכן שלא נסתובב, אנו נתמודד עם הופעתם של רעלים וכימיקלים שונים אותם אנו נושמים. בהתאם, כדי שנתמודד עם מצב זה על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל חברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. עובדיה של חברה זו חורטים על דגלם את ערכי המצוינות – תוך מתן יחס אישי.

  מסנן אוויר למפעל

  לאורך כל חיינו לימדו אותנו שחובה לאוורר את הבית שלנו, ליצור תחלופה של אוויר ובכך להעיף החוצה חיידקים ווירוסים שאולי התבייתו אצלנו בבית. דרכי האוורור מגוונות אך בראש ובראשונה והכי פשוט זה לפתוח חלונות בכל הבית. במקומות גדולים יותר כמו בתי עסק או במקומות שבהם אין מספיק חלונות לאוורור יש להתקין מערכות אוורור יחד עם מסנן אוויר במידת הצורך. ולדימיר קוניצין – פתרונות אוורור תעשייה תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה לגבי האוורור המתאים למקום המיועד וגם כמובן התקנה מידיים של מקצוענים.

  מסנן אוויר – האחריות בידיים שלכם

  מחפשים מקום עבודה חדש? רוכשים דירה חדשה? מארגנים יומולדת לילדה בחדר דיירים גדול? האחריות לבדיקת תחלופת האוויר היא עליכם. לצערי לא תמיד ניתן לסמוך על בעלי המקום והבדיקה לגבי איכות האוויר במקום נעשית על ידכם. עלינו ללמוד לשאול את השאלות הנכונות לגבי אוורור המקום וכן לדרוש שיפורים במידת הצורך. בימינו, עקב מגפת הקורונה, עניין זה חשוב על אחת כמה וכמה שכן סילוק הוירוס מחלל החדר מונע הדבקה וכתוצאה מכך מחלה קשה ובידודים. אל תהססו לשאול, במקום העבודה החדש, האם מותקנים מאווררים מתאימים, מסנני אוויר, מזגנים וכו'. תבקשו לעשות סיור במקום וזיכרו שאתם בודקים אותם כמו שהם בודקים אתכם. נשים, אל תתביישו לשאול האם מתקיימת רגולוציה למנדפים לפי התקנון שמותאמת גם לנשים בהריון. אין שאלות לא טובות וכל שאלה היא לגיטימית ולכן אל תהססו לשאול, לבדוק ולהתייעץ עם מומחים. לעיתים בעלי המקום אפילו לא מודעים לחשיבות העניין ולכן שיחה איתם והבהרה על המצב החשוב תוביל להערכה כלפיכם ולפתרון ראוי ומתאים לכולם.

  התקנת פתרונות אוורור בכל מקום בעזרת מסנן אוויר

  ביצוע והתקנה של פתרונות אוורור כמו גם מסנני אוויר יכול להתרחש בכל מקום. אם אתם רוצים להתקין מוצר בדוק ואיכותי צרו קשר עם החברה של ולדימיר קוניצין – פתרונות אוורור ותעשייה המומחים והמקצוענים שיאתרו את הבעיה שלכם, ייעצו לכם היכן למקום את מסנן האוויר הנבחר, במחיר טוב והגון ובמסירות רבה כאילו אתם משפחה. כנסו לאתר שלהם וגלו עולם שלם של פתרונות אוורור שמיועדים לכם.

  מסנן אוויר למפעל

  מסנן אוויר איכותי

  מאז ומתמיד השימוש במסנן אוויר היה חשוב ומומלץ אך בשנים האחרונות זיהום האוויר הולך וגובר ולכן גם השימוש במסנני אוויר, רכישתם והתקנתם נעשית פופולרית יותר. המודעות להשתנות השלילית באיכות הסביבה שמתבטאת בין היתר באוויר מזוהם אותו אנו נושמים יום יום, גורמת לאנשים החכמים לדרוש התקנה של מסנני אוויר ואיפה שרק ניתן. חלקנו אף חשופים לרמות גבוהות יותר של זיהום אוויר משום שגרים באזורים מזוהמים יותר ולכן כדאי לשקול התקנה של מסננים גם בבית ולא רק בחללי עבודה.  אצל ולדימיר קוניצין- פתרונות אוורור תעשייה יסבירו לכם על חשיבות מסנן האוויר וימצאו את פתרון האוורור המדויק עבורכם.

  אל תהיו שאננים

  אחד המשפטים הכי חכמים בענייני בטיחות ורגולציה של חומרים הוא שכדאי להיזהר כמה שיותר דווקא מחומרים שאין להם ריח חזק או מסריח או לחלופין שהם שקופים ובלתי נראים. במצב בו אתם נתקלים בחומר מסריח, אתם תתריעו, תתרחקו ותבצעו איזשהי פעולה להרחקתו כך שאם הוא גם חומר מסוכן, עשיתם פעולה חשובה בצורה משמעותית ולקחתם אחריות על הבריאות שלכם. בהנחה ובאוויר יש חומרים מסוכנים ואין להם ריח שונה או מוזר והם אינם נראים לעין, אתם אפילו לא תדעו שאתם בסכנה. תגלו זאת רק לאחר שחלילה יקרה משהו לא נעים בסביבתם שניתן יהיה לקשר לחלקיקים הרעילים שהיו באוויר. בעזרת מסנן מותאם למפעל תוכלו לשמור על עצמכם ועל הסובבים אתכם. מסנן אוויר עשוי להציל חיים וזה לא צחוק. קחו שליטה על חייכם ואל תהיו שאננים. תדרשו מבעלי הבית שהאוויר שאתם נושמים יהיה נקי מפליטות של עשן מכונות או אבק מכונות או כימיקלים מסוכנים. הפתרון פשוט והוא שימוש במסנני אוויר מותאמים.

  מסנן אוויר – לנשום אוויר נקי

  היינו מצפים שלנשום אוויר נקי תהיה בסך הכל פעולה פשוטה וקלילה, אך לצערנו לא כך הדבר ובייחוד לא במפעלים בתעשייה. אם אתם עסק חדש או שמא אתם רוצים לבצע בדיקה של איכות האוויר אצלכם במקום, צרו קשר עם ולדימיר- קוניצין פתרונות אוורור תעשייה שיבצע עבורכם עבודה שאין כמותה בארץ מרגע התכנון ועד לביצוע וכל זאת עם יחס נעים ומחיר הוגן.

  מסנן אוויר מומלץ

  מסנני אוויר הם עולם שלם של ידע ותוכן. יש להם מגוון שימושים כאשר העקרון המנחה הוא תמיד סינון אוויר, כלומר יצירת אוויר נקי וראוי לנשימה בכל מקום שבו נמצאים, בעיקר במקומות שבהם מלכתחילה יש סבירות גבוהה להימצאות אוויר פחות מתאים לנשימה כמו מטוסים, מפעלים או מעבדות, למשל. מסנן אוויר מומלץ הוא כזה שנבחר על ידי אנשי מקצוע להיות מותקן במקום הספציפי המדובר וגם הבחירה שלו התבצעה בכובד ראש ולאחר בחינה מעמיקה של תנאי המקום, הצורך באוויר מסונן ועוד. אנשי מקצוע מעולם ההנדסה והתעשייה יכירו סוגים שונים של מסנני אוויר ויוכלו להמליץ על סוג או דגם מסוים.

  מה צריך לדעת על מסנן אוויר מומלץ?

  אם מחפשים מסנן אוויר מומלץ הרי שצריך להבין למה מלכתחילה הוא מומלץ. הדבר הראשון הוא הכרות מוקדמת איתו ממקומות אחרים והידיעה שהוא אכן יעיל ומשיג את התוצאות הרצויות. יכול להיות שהוא מיוצר על ידי חברה מוכרת בתחום, כזאת שאנשי מקצוע ממליצים עליה ועל מכשור או ציוד תעשייתי שהיא מייצרת. כמו בכל תחום יהיו מסננים טובים יותר או פחות וכאן ייכנסו לתמונה הניסיון והידע שיש לאותו איש מקצוע שיצטרך לבחור את המסנן המתאים והדרוש ביותר בכל סיטואציה ובכל מצב או מיקום. יש מסננים שמיועדים לשימושים ספציפיים ויש כאלה שהם גנריים יותר ואפשר להשתמש בהם בשלל מקומות.

  עולם מרתק של סינון אוויר

  הקדמה והטכנולוגיה הגיעו גם לתחום של מסנני אוויר וכאשר מחפשים ובוחרים מסנן אוויר מומלץ הבחירה תתבסס גם על חדשנות בייצור של המסנן ועל דרך הפעולה המתקדמת שלו אשר משיגה תוצאות טובות, מסנן שמותיר אחריו את החלל עם אוויר נקי ונעים לנשימה. עובדי מעבדות יודעים שאם מותקן מסנן אוויר במקום שבו הם עובדים הם יכולים לשהות שם ללא דאגה ולנשום את האוויר שיש שם ללא כל בעיה או חשש.

  קוניצין ולדימיר – שירותים מקצועיים ברמה גבוהה של בחירה, התאמה והתקנה של מסנני אוויר בכל מקום ועל פי כל צורך או דרישה של הלקוח.

  לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים

   1 2 3 4 5 6 7 8 9

   טכנולוגיה חדשנית

   בגלל החשיבות הרבה של סינון האוויר ושמירת החלל נקי מהמזהמים השונים באופן אפקטיבי, חובה להקדיש את מלוא תשומת הלב לבחירה נכונה של סוג המסנן, וכמובן גם להתקין אותו במדויק ועל בסיס מיומנות גבוהה. ההיכרות המעמיקה של הצוותים המקצועיים של חברת קוניצין ולדימיר עם כל הסוגים השונים של מסנני אוויר לתעשייה מבטיחה את מציאת הפתרון הטוב ביותר בהתאם למאפיינים הספציפיים בעסק שלכם.

   הסוגים השונים של המוצרים שאנו מציעים

   מסננים מכניים בנויים על העיקרון של העברת האוויר בדרך מפותלת וארוכה, כך שהחלקיקים הכבדים והמזהמים נשארים בדרך ומהצד השני של המסנן יוצא אוויר נקי. ניתן לבחור בין מגוון רחב מאוד של רמות סינון, החל מ-20% (השימוש הוא כפילטר מקדים), דרך רמה בינונית של 40-45% ועד למסננים שמבטיחים יעילות של 98% ומעלה ואשר מתאימים לבתי חולים, חדרים נקיים ומקומות נוספים שבהם האוויר חייב להיות נקי במיוחד פילטר אלקטרוסטטי מבוסס על העיקרון לפיו חלקיקים בעלי מטען זהה דוחים אלה את אלה, ולעומת זאת חלקיקים בעלי מטען שונה נמשכים אחד אל השני. היתרון הבולט של המסננים האלקטרוסטטיים הוא התחזוקה המועטה הנדרשת. מסננים כימיים, למשל על בסיס פחם פעיל שסופח אליו את החלקיקים שלא רוצים שיהיו באוויר. מסננים למפוחים, המטרה העיקרית היא להגן על המפוח שמושך אליו בתוך האוויר גם מזהמים רבים. מסננים למדחסים, קטגוריה רחבה שכולל שלל פילטרים בהתאם למטרה הספציפית של השימוש בהם.

   ניסיון עשיר, התקנה מקצועית

   הבחירה המדויקת של סוג המסנן מתוך כל האפשרויות של מסנני אוויר לתעשייה היא השלב הראשון בדרך לאוויר צח עבורכם ולא פחות חשוב, ראש שקט בזכות הידיעה שאתם מספקים לעובדים שלכם סביבת עבודה נקייה ובטוחה. השלב השני, הלא פחות חשוב, הוא בחירה של מסנן ספציפי מתוך מגוון הדגמים הקיימים. גם במסגרת בחירה זו בא לידי ביטוי הניסיון הרב של חברת קוניצין ולדימיר, וכמובן שגם ההתקנה שמתבצעת על-ידי אנשי החברה היא מקצועית ומדויקת.

   הפתרון הטוב ביותר למפעל שלכם

   אחרי שבוחנים את צרכי העסק, המוסד או המפעל, ומתאימים להם מסנן אוויר אופטימלי – בין אם זה פילטר אלקטרוסטטי, בין אם מסנן כימי ובין אם מסנן מכני – בכל רמת סינון שהיא, מגיע שלב ההתקנה. התקנת מסנן תעשייתי היא פעולה שמחייבת מיומנות גבוהה, וחברת קוניצין ולדימיר יכולה להבטיח לכם אותה בזכות ניסיון של יותר מ-15 שנים עם מגוון רחב מאוד של לקוחות מסוגים שונים.

   התקנת מסנן אוויר תעשייתי – דגשים חשובים

   הדגש הראשון בהתקנת מסנני אוויר תעשייתיים על בסיס התכנון העקרוני הוא בחירה של ציוד מתקדם שעומד בכל התקנים העדכניים והמחמירים. כשכל החלקים במערכת הם הטובים ביותר שיש כיום בשוק, גם הביצועים של המערכת יהיו הטובים ביותר שאפשר להשיג, כך שהיעילות של המסנן תהיה גבוהה במיוחד. לצורך קביעת המיקום, נלקחים בחשבון שיקולים רבים, כולל מגבלות פיזיות באולם הייצור או כל חלל אחר שבו נדרש סינון אוויר. ניסיון עשיר מסייע למצוא מענה אפקטיבי לכל מגבלה. לפני התחלת הפעלת מסנן האוויר התעשייתי הנבחר מתבצעות בדיקות יסודיות וקפדניות כדי לוודא שהוא אכן ממלא את תפקידו בצורה מושלמת. הטמעת המערכת והדרכת העובדים, על-מנת שניתן יהיה להפיק מקסימום תועלת מהמערכת.

   יחס עלות תועלת משתלם במיוחד

   גם הבחירה של מסנן אוויר תעשייתי מבין שפע האפשרויות הקיימות וגם ההתקנה של מערכת הסינון הנבחרת מתבצעות על-ידי חברת קוניצין ולדימיר במקצועיות גבוהה ותוך הקפדה על כל פרט ופרט כולל אלה הקטנים ביותר – כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהאוויר במבנה הרלוונטי יהיה נקי לחלוטין. כל ההחלטות המתקבלות בדרך לסינון האוויר האפקטיבי מבוססות גם על בדיקת השיקולים הכלכליים הרלוונטיים, מתוך הבנה שנדרשת הישארות בתוך מסגרת התקציב המתאימה, וכן דאגה לעלות תפעול שוטף מינימלית. היעילות שבה אנחנו מבצעים את ההתקנות השונות מאפשרת לנו לעמוד בלוחות זמנים צפופים, כולל פרויקטים דחופים אם יש בכך צורך. דגש נוסף הוא בחירת ציוד שעומד בכל התקנים הישראליים העדכניים והתקנות שמבטיחות שמירה על כל החוקים החשובים בנושא השמירה על אוויר נקי, הן במקום העבודה והן בסביבתו.

   מסנן אוויר מומלץ

   מסנן אוויר מונע תופעה של זיהום אוויר בבית או בתעשייה אשר עלול להוות מצב מסכן חיים. כאשר אנו מבינים את חשיבות מניעת הזיהום, נוכל להבין עד כמה קיים צורך בהתקנת מערכות סינון אויר שונות ומסנני אוויר בפרט. אותן מערכות מבצעות עבודה חשובה ומנקות את האויר מזיהומים, מבקטריות, מפיח, מאדים, מגזים, ומחיידקים שונים שיכולים להשפיע לרעה על בריאותינו. חברת קוניצין – פתרונות אוורור תעשייתיים תספק עבורכם מסנני אוויר איכותיים אשר יעניקו עבורכם את ההרגשה הנוחה וימנעו סיכון תברואתי כלשהו.

   מסנן אוויר עמיד

   מסנן אוויר מיוצר על ידי חומרים מיוחדים שהתפקיד העיקרי שלהם הוא להוציא החוצה חלקיקים שמזהמים את האוויר ואת החלל בחדר. הוא מלא במאפיינים שמונעים הצטברות של אבק ועובש מן האוויר ושם דגש עיקרי על איכות האוויר על מנת שתישאר תקינה ובטוחה לסובבים. קיימים שימושים נפוצים בחומרים שונים בתחום מסנני האוויר: כמו קצף, נייר מקופל או פיברגלס. שימושים נוספים כוללים בתוכם סינוני אוויר בתוך מנועי בעירה ומדחסים. אין ספק שלאחרונה נוצר שינוי משמעותי בטכנולוגיה המתקדמת של המסננים וכמעט בכל מפעל תוכלו להביט בהם מבצעים את עבודתם נאמנה ומונעים הצטברות של אוויר מזוהם בתוך החלל. בין היתר, מערכות אלה מיועדות להגנה מתמשכת של סינון גזים רעילים, כימים וביולוגים אשר שומרים על בריאותו של העובד שנמצא בחדר. במידה ולא קיימים מסנני אוויר בחלל מסוים, יכולים להיווצר תנאים שיובילו לחנק, איבוד הכרה ובעיות לטווח ארוך בנשימה.

   המוצר האידאלי עבורכם

   כשניגשים לבחור מערכת אידיאלית לביתכם, יש לתת דגש על מספר אלמנטים. קודם כל, כדאי מאוד להיות ערניים לכך שקיימת התאמה בין פתחי האוורור לאופן העיגון במערכת. לרוב המערכת תמוקם במרחק של עד קטן מאוד מפתח האוורור. בנוסף, יש לבחור את גודל ארון המערכת והיכן הוא ימוקם, על מנת שלא יפריע לשהייה בחדר ויספק יעילות מרבית. בשביל להימנע מתקלות מיותרות, פנו עוד היום למומחים של חברת קוניצין – פתרונות אוורור תעשייתיים אשר יכוונו אתכם בכל התהליך, יתאמו עבורכם את הבדיקות ההכרחיות ויסייעו ברכישה והתקנת מסנני אוויר על פי ההנחיות שניתנו ע"י פיקוד העורף ומכון התקנים הישראלי.

   מומחים בקידום אתרים בגוגל מומחים בקידום אתרים בגוגל