לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

  מערכות אוורור לשימוש תעשייתי

  אזור התעשייה רוחש פעילות 24/7. במפעלים השונים מועסקים עובדי שטח האחראיים על ייצור מוצרים שונים. עובדים אלה חשופים לא פעם לחומרים רעילים כמו חלקיקים מזיקים הנפלטים מתרכובות כימיות או אדי עיבוד שבבי. מערכות אוורור תעשייתי נועדו להגן על בריאותם של העובדים ולסנן את האוויר, כך שבחלל התעשייתי תמיד ישרור אוויר נקי. חברת קוניצין ולדימיר מציעה מגוון רחב של פתרונות אוורור עבור החברות השונות.

  מערכות אוורור תעשייתי – באילו מקרים נרצה לאוורר את האוויר

  בעוד בימים עברו נהנו בני האדם ובעלי החיים מאוויר נקי לנשימה, הרי שברבות השנים, כאשר נבנו המפעלים התעשייתיים, הפך האוויר למזוהם יותר. היום קיימת מודעות רבה לצורך לשמור על איכות הסביבה, ולכן מפעלים רבים דואגים לפתרונות אוורור המסייעים לשמור על אוויר נקי במפעל ומחוצה לו. כמו כן, באמצעות מערכות אוורור תעשייתי ניתן להשיג שלוש מטרות חשובות:

  • נפטרים מהרעלים – אחת הסכנות הגדולות בתעשייה היא הצטברות של רעלים וחומרים כימיים שונים באוויר. חומרים אלה מזיקים לבריאות. הם עלולים לגרום לקוצר נשימה ואף למחלות כרוניות בהמשך. מערכת אוורור תעשייתי יודעת לסנן את החומרים האלה ולהשאיר את האוויר נקי.
  • שמירה על טמפרטורה קבועה – הצטברות של אדים וגזים עלולה לגרום לעלייה בטמפרטורת החדר, כך שטמפרטורה גבוהה מן הרגיל תפגע בתפקוד העובדים במפעל. סינון האדים והגזים על ידי מערכת אוורור מווסת את הטמפרטורה.
  • סיוע בעת שריפה – בעת אירע דליקה, האש היא לא היחידה שעלולה להרוג. העשן מסוכן לא פחות ממנה, והוא עלול לגרום לחנק ולהצטברות של רעלים בגוף. מערכת אוורור יודעת להתמודד עם העשן ולסנן אותו עד בוא הכבאים.

  ממי קונים אמצעי אוורור?

  מערכות אוורור תעשייתי הן מערכות מורכבות הדורשות התקנה יסודית. משום כך, אם יש לכם מפעל או חנות תעשייתית, חשוב לפנות לחברה מקצועית המספקת שירותים איכותיים. ניתן לבחון את החברה לפי שנות הניסיון שיש לה בתחום, כמו גם לפי הצעת המחיר שהיא מציעה. כך, חברה מקצועית באמת לא תנצל את חוסר הידע שלכם בתחום מערכות האוורור ותציע לכם מחיר הוגן, תוך התחשבות בשטח ההתקנה ובסוג המערכת שעליכם להתקין.

  לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים

   מומחים בקידום אתרים בגוגל מומחים בקידום אתרים בגוגל