לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

  מערכת נידוף

  כל בעל עסק עומד בפני אתגרים רבים כמו מציאת לקוחות, שיווק העסק, פיתוח מוצרים חדשים, בניית קווי חלוקה או פתיחת חנות, העסקת עובדים מתאימים ועוד. מערכת נידוף גם היא דבר שכל בעל עסק זקוק לו. מערכת נידוף הינה חלק ממערכת האוורור הכללית של העסק אשר נועדה לשמור על טיב האוויר, איכותו ובטיחותו. איכות האוויר תשפיע על כל הנוכחים במקום, החל מהעובדים ועד הלקוחות. לכן על מנת לשמור על המוניטין של העסק ועל בריאות העובדים יש להשקיע זמן ומחשבה בפיתוח מערכות אוורור וסינון. תהליך זה יוכל לבצע עבורכם מהנדס המתמחה בתכנון והתקנת מערכות אוויר.

  תפקידה של מערכת נידוף

  מערכת הנידוף, כשמה היא, נועדה לנדף רכיבים שונים מהאוויר. גזים מסוכנים, כימיקלים או עשן יכולים לפגום באיכות האוויר במקרה הטוב ולפגוע בבריאות הנוכחים במקרה הרע, לכן יש להתייחס לכך ברצינות. מערכת נידוף עוזרת לשאוב את האוויר המזוהם, לפלוט אותו החוצה ולהחליפו באוויר טרי ורענן. מערכת האוורור יכולה לכלול :

  • תעלות אוורור.
  • מפוחים להנעת האוויר.
  • מסננים.
  • ונטות וקולטי אדים.
  • מפוחי עשן.
  • ועוד.

  את כל מכשור הנ"ל כמו גם ציוד אחר תוכלו למצוא אצל קוניצין ולדימיר – מומחה לפתרונות אוורור ומיזוג העסק.

  קוניצין ולדימיר – יוצרים סביבת עבודה נעימה

  אצל קוניצין ולדימיר תוכלו ליהנות משירות אמין ומקצועי המבוסס על תואר בהנדסה וניסיון של 15 שנים בתחום האוויר. לאחר ביצוע פרויקטים עבור חברת טבע, תעשייה אווירית, מכבי אש ועוד מגוון גופים מובילים בארץ – תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות.

  העבודות מתבצעות ביעילות רבה תוך תכנון הנדסי מוקפד של מערכת האוורור המתאימה ביותר לבית העסק. ניתן לבצע אצלנו גם עבודות דחופות אשר יתבצעו תוך 10 ימים.

  הצטרפו כעת לקהל הלקוחות המרוצים של קוניצין ולדימיר וצרו סביבת עבודה נעימה לכם ולעובדים.

  מערכת לנידוף עשן

  מערכת נידוף עשן

  בזכות מערכת נידוף, ניתן יהיה לקלוט עשן, אדים וחום ולפלוט אותם מחלל העבודה החוצה. כמו כן, מערכת מתקדמת זו כוללת בתוכה, בין היתר, תעלות מקשרות, מערכות סינון כמו גם מערכת שאיבה. מתעניינים בפתרון מתקדם זה? כדי שהעובדים שלכם ייהנו מאוויר נקי בעת עבודתם, מומלץ לפנות אל חברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. חברה זו מציעה מענה מקצועי ומדויק כמו גם יחס אישי. וזאת, לאור שיתוף פעולה עם מגוון לקוחות כדוגמת התעשייה האווירית, מכבי אש ועוד.

  מערכת נידוף: פתרון חשוב ביותר

  מדי יום בוקר, אנו יוצאים לעבודה ומתמרנים בין מגוון משימות חשובות ומאתגרות. בין לבין, אנו אף מפנים זמן למפגש עם המשפחה והחברים; זמן חשוב ביותר בו אנו יוצרים חוויות על רקע ארוחה טעימה. במקביל לכך, לעיתים קרובות מדי אנו נושמים אוויר מזוהם ואף נחשפים לריחות לא נעימים היוצאים מהמטבח.

  בין אם מדובר במטבח של בית קפה, מסעדה או חדר מטבח במפעלים – נדמה כי הפצתם של ריחות חזקים לצד שומנים ורעלים הנישאים באוויר הם עניין שבשגרה. עם זאת, ניתן לשנות מציאות זו. כיצד? על ידי התקנתה של מערכת נידוף.

  כאשר אנו מדברים על סוג זה של מערכת, הכוונה היא לפתרון מתקדם אשר עיקר תפקידו הוא לקלוט את העשן, את האדים והשומן כמו גם את החום המתפזר במטבח – ולפלוט אותם מתוך המטבח החוצה. כמו כן, כדי שעבודתה של מערכת זו תתבצע כראוי, עליה לכלול את מלוא המרכיבים; אלמנטים הכוללים, בין היתר, את התעלות המקשרות, המנדף ואת מערכת הסינון.

  תכנון, ייצור והתקנה מרשימים

  חשיבותן של מערכות נידוף במסעדות, מפעלים וכן הלאה הן משמעותיות. החל מהתקנה מקצועית ועד ביצוע תחזוקה שוטפת – כדי שגם אתם תוכלו ליהנות ממוצר משמעותי זה, צרו קשר בהקדם עם חברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. צוות העובדים של החברה מחזיק בהכשרה ובניסיון הדרושים לצורך תכנון, ייצור, אספקה והתקנה של פתרונות אוורור. כל זאת ועוד, תוך מענה מדויק בהתאם לצרכי הלקוח.

  לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים

   מערכות נידוף

   מומחים בקידום אתרים בגוגל מומחים בקידום אתרים בגוגל