לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

  מפוח אוויר

  מפוח אוויר חם

  מהו מפוח אוויר ? זהו מכשיר חשמלי המשמש למטרת הזזת אוויר וגזים. תנועת האוויר במפוח מאפשרת שאיבה של אוויר דרך מנדפים, פינוי עשן, אוורור כללי ועוד. הדבר חשוב בעיקר כאשר ישנם תהליכי ייצור בבית מלאכה או מפעל אשר פולטים חומרים רעילים לאוויר. המפוח גם מאפשר את שאיבת האוויר מבתי עסק דוגמת בתי קפה ומסעדות אשר צריכים לשמור על אוויר נקי במטבח ולמנוע את הצטברות שמן ועשן בחלל המטבח. לבסוף ישנם מפוחים אשר מיועדים לשאיבת אוויר ממחסנים ואולמות על מנת למנוע הצטברות אבק, עשן ושמירה על איכות אוויר טובה.

  מפוח אוויר תעשייתי

  מפוח האוויר הוא אחד הדברים הראשונים להם זקוק כל עסק. על מנת לשמור על בטיחות במתקן, על מנת לשמור על בריאות העובדים ועל מנת לשמור על שביעות רצון הלקוחות – התקנתו של מפוח תעשייתי טוב הוא בגדר חובה. בלי מפוח עלול להיכנס שמן ועשן לחלל המסעדה או שהעובדים במפעל יהיו נתונים להשפעתם השלילית של גזים רעילים.

  על מנת לאפשר למפוח לפעול כראוי יש לתכנן היטב את אופן התקנתו, את מיקומו ואת הציוד אשר יתחבר למפוח כמו לדוגמא מנדף או וונטה. את עבודת התכנון והביצוע תוכלו להשאיר בידי המומחים מבית "ולדימיר קוניצין".

  מפוח אוויר – כמו אוויר לנשימה

  אם הנך בעל עסק – המפוח אוויר חשוב לך כמו אוויר לנשימה. "ולדימיר קוניצין – פתרונות אוורור תעשייה" יספק את האוויר הרענן שהעסק זקוק לו בעזרת התקנת מפוחים, מנדפים, מערכות סינון ומפוחי עשן.

  אצלנו, תיהנו ממגוון יתרונות דוגמת:

  • שירותי מדידה, תכנון ,הובלה והרכבה בבית העסק.
  • ניסיון עשיר של 15 שנים בתחום.
  • ניסיון בביצוע פרויקטים גדולים עבור חברת טבע, תעשיה אווירית ומכבי אש.
  • הכשרה הנדסית המאפשרת מתן פתרונות תכנון וייעול יצירתיים.
  • התקנת מכשור וביצוע העבודות על פי התקן הישראלי.
  • ביצוע עבודות דחופות – עד 10 ימים.

  מפוח אוויר לתעשייה

  מפוח בצורתו הפשוטה ביותר, הינו מכשיר שנושף אוויר לצורך הזזה של חפצים ממקומם. קיימים סוגים שונים של מפוחים כאשר חלקם מכילים בתוכם גם מאווררים. קיימים גם מפוחי אוויר תעשייתיים שהם בעלי עוצמה חזקה יותר ומתאימים בעיקר לבתי ייצור ומפעלים גדולים. על מנת לספק לכם את המפוח הנכון כדאי להתייעץ עם חברת ולדימיר קוניצין שכבר שנים מתקינה מפוחי אוויר ומתאימה את המפוח הנכון לפעולה המתבקשת. אל תהססו להזמין את צוות המומחים למקום למטרת ייעוץ והכוונה.

  מפוח אוויר – כדאי לשים לב

  כדאי לשים לב למספר פרמטרים ברכישת מפוח אוויר למקום הנבחר. פרמטר ראשון הוא הכח של המפוח. כאמור קיימים סוגים שונים של מפוחים שנבדלים ביניהם ברמת העוצמה שלהם ובדרך עבודתם. על מנת להשיג את הפעולה שאותה אתם מבקשים, יש בראש ובראשונה לבחור מפוח מתאים. לאחר מכן, כדאי לבחור במפוחים שקלים יחסית לתחזוקה. בנוסף, בהנחה ומדובר במקום גדול, יש לשקול האם מפוחי אוויר הם הפתרון הנכון ואם כן אולי יש להתקין יותר ממפוח אחד בחלל העבודה. את כל ההחלטות האלה, יש לבצע עם חברה מנוסה ואמינה שכבר התקינה לא מעט מפוחי אוויר ותדע לעשות את הבחירה הנכונה עבורכם, הלקוחות שפחות מבינים בתחום. בידקו עם החברה האם היא מספקת אחריות ולכמה זמן והאם מספקת רכיבים חלופיים בעת הצורך במחיר סביר. אל תתפשרו עם אנשים שהם אינם מומחים כי תבזבזו כסף רב, זמן רב, ותקבלו תוצאה שהיא לא טובה וזה כמובן מבאס מאוד.

  מפוחי אוויר – אי אפשר בלעדיהם

  יש מקומות שאי אפשר להיות בהם ולעבוד בהם אם לא מותקנים מפוחי אוויר. אלו הם לדוגמה, מטבחים או חדרי ייצור אחרים. יתרון של מפוח האוויר שהוא אינו פוגע בנראות של החדר. ניתן לתכנן את המבנה כך שיכיל פתרונות אוורור בצורה שתהיה יפה לעין ולא גסה מאוד. יש יתרון בהתקנת מפוחי אוויר וכו' בתחילת תכנון המבנה המיועד ולא לאחר שכבר עומד ובנוי. גם אז אפשר לקבל פתרון יפה על ידי ולדימיר קוניצין שאמונים על כל הידע שצריך בהקשר לפתרונות אוורור תעשייתיים ויודעים את העבודה בצורה הכי מקצועית שיש.

  לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

   מפוח אוויר תעשייתי לניקוי אוויר

   בזכות מפוח אוויר מקצועי ואיכותי, תוכלו לנשום בקלילות – וללא סיכון של מזהמים. לאורך השנים האחרונות, הולכת וגוברת המודעות לגבי איכות הסביבה בכלל – והאוויר לנשימה בפרט. בהתאם, בין אם מדובר במפעלים בהם אתם עובדים ובין אם מדובר בבתי הקפה בהם אתם אוכלים, חשוב להתקין מפוחי אוויר. בנוסף, כדי שעבודת ההתקנה תתבצע על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל חברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי. עובדיה של חברה זו מספקים פתרונות אוורור מתקדמים; פתרונות המותאמים למגוון סביבות עבודה ועונים בדיוק רב על דרישות הלקוח.

   מפוח אוויר – ליצירת סביבת עבודה איכותית

   ישנן דרכים שונות ומגוונות ליצור סביבת עבודה נוחה – כאשר שמירה על אוויר נקי היא אחת המרכזיות מתוכן. אנו לוקחים זאת כמובן מאליו, אבל זיהום האוויר שאנו נושמים מהווה סכנה של ממש; היבט אשר ביכולתו להשפיע לרעה על איכות חיינו ועל בריאותנו. בהתאם, יותר ויותר מנהלים ובעלי עסקים מחפשים אחר פתרונות מתקדמים לצורך יצירת אוויר נקי בתוך המבנה. וזאת, כאשר התקנת מפוח אוויר משמש כאפשרות נפוצה ומומלצת ביותר. כאמור, בין אם מדובר במפעלים, מקומות הסעדה וכן הלאה – רצוי להתעניין במפוח אוויר וכמובן – להתקין אותו. נדגיש כי פעולה זו נושאת יתרונות רבים. כמו מה למשל? ראשית, המפוח שומר על סביבת עבודה נקייה מזיהום אוויר – כולל פליטת עשן וגזים. כמו כן, פתרון זה נחשב לאפשרות אפקטיבית וחסכונית מבחינה כספית. מעבר לכך, המפוח מאפשר עבודה ואספקה קבועה – תוך שחיקה נמוכה למדי.

   מערכות אוורור, סינון ונידוף למגוון לקוחות

   מעוניינים לאוורר ולסנן כראוי את האוויר במקום עבודתכם? החל ממפעלים תעשייתיים, מטבחים וכן הלאה – מומלץ ביותר להתעניין במפוח אוויר. פתרון מתקדם זה תוכלו לקבל מחברת קוניצין ולדימיר – פתרונות אוורור תעשייתי; חברה המתכננת, מייצרת, מספקת ומתקינה מערכות אוורור, סינון ונידוף למגוון לקוחות. בהתאם לכל אלו, יש לפנות אל חברה המתמחה בייצור פתרונות והתקנתן כראוי. כמו כן, מומלץ להתייעץ עם מומחים אלו בכל הנוגע לדגם מפוח האוויר, והאם יתאים עבורכם מפוח צירי, מפוח תעלה תעשייתי או מפוח צנטריפוגלי.

   דברים שכדאי לדעת על מפוח אוויר

   חושבים להכניס מפוח אוויר למפעל שלכם? מעוניינים ללמוד עליו קצת יותר? אלה כמה דברים שכדאי לדעת על המפוח: המפוח מתפצל על פי רוב לשני סוגים. הסוג הראשון הוא מפוח צנטריפוגלי אשר יונק את האוויר הדחוס כלפי חוץ. מדובר במפוח שקט וחסכוני שאינו מפריע למהלך העבודה השוטפת. הסוג השני הוא מפוח צירי הדוחפים את האוויר באמצעות ציר סיבובי. מפוחים איכותיים יכולים לעבוד 24/7, ולכן הם יעילים במקומות שבהם עובדים מסביב לשעון, דוגמת בתי חולים או מפעלים. אם כי גם במקומות כמו מסעדות או בתי קפה טוב להשאיר את המפוח עובד גם בשעות הלילה המאוחרות, כדי שהאוויר יתנקה גם כאשר העובדים והמבקרים אינם נמצאים במקום. היום, יותר ויותר אנשים מבינים את תפקידו החיוני של המפוח, ולכן השימוש בו רק הולך וגובר. בתי עסק מקצועיים מחפשים מפוחי אוויר תעשייתיים אשר יספקו עבורם את הפתרון המושלם להזרמת אוויר נקי בחללי החדרים.

   מפוח לכל אירוע

   מפוחי אוויר מתאימים למגוון רחב של בתי עסק, ובכללם לאולמות אירועים. לאור ריבוי אירועים כמו חתונות או מסיבות מצווה, קיימת דרישה לאולם המספק עבור אורחיו את כל התנאים המתאימים לחגיגת אירוע. אולם אשר אינו עומד בסטנדרטים עלול שלא להצליח בשוק התחרותי. אחד הנושאים המורכבים שעמו מתמודד כל אולם הוא עניין הריחות, שכן החשש שריחות הבישול הבלתי נעימים יגיעו אל אולם האורחים רק הולך וגובר. משום כך, מפוח אוויר טוב ואיכותי הוא הפתרון המושלם להתמודדות עם הריחות הבלתי נעימים. מפוח שקט ובלתי מורגש הופך לחלק בלתי נפרד מכל אולם.

   מפוח יניקת אוויר

   מאחר שישנם סוגים רבים מאוד של מפוחי אוויר, וכאמור ההשפעה של מרכיב זה על התחושות של האורחים במסעדה, אולם האירועים או בית הקפה הינה גבוהה מאוד, חובה להפקיד את ההתקנה של כל מפוח אוויר רק בידיים מקצועיות מאוד ומנוסות מאוד. ולדימיר קוניצין הוא מומחה מוביל בארץ בתחום פתרונות האוורור באופן כללי ובפרט לגבי מפוחים מכל הסוגים, וגם עובדי החברה שהקים נהנים מבקיאות מעמיקה והיכרות טובה מאוד עם הפתרונות המתקדמים ביותר.

   דגשים חשובים בהתקנת מפוח אוויר

   באופן טבעי, רוב בעלי בתי הקפה וגני האירועים, וכמוהם גם מנהלי מפעלי תעשייה שונים, הם לא מומחים למפוחים. בהתאם נדרשת אמינות גבוהה מצד החברה שמבצעת את התקנת מפוח האוויר, על-מנת לא לנצל לרעה את פערי המידע. זמינות היא עוד פרמטר חשוב מאוד, כדי לעזור לכם ליהנות מאוויר נקי ובריא בכל רחבי העסק או המפעל בלי עיכובים מיותרים. כל מפוחי האוויר שאנחנו מתקינים אצל לקוחותינו מתאפיינים בעמידות גבוהה כך שהם ממלאים את ייעודם במשך שנים רבות ומספקים יחס עלות תועלת משתלם במיוחד. כל פתרונות האוורור התעשייתיים חייבים לעמוד בתקן הישראלי העדכני, הן מבחינת טיב האוויר בסביבות עבודות שונות ובמקומות שמגיעים אליהם מבקרים, והן מבחינת ההשפעה על הסביבה של האוויר שמוצא החוצה מהמפעל או העסק.

   מגוון רחב של לקוחות מרוצים

   אחרי שכבר השלמנו פרויקטים רבים בתחום, וביצענו התקנת מפוח אוויר לשביעות רצונם המלאה של לקוחות מכל הסוגים, כולל גופים גדולים כגון התעשייה האווירית או חברת טבע, אנחנו יכולים להבטיח גם לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר בישראל. השירות כולל ייעוץ מקצועי לגבי ההתקנה, גיבוש לו"ז מתאים ביחד אתכם (כולל במידת הצורך מענה לצרכים דחופים!), מיקום מדויק לכל מכשיר ולכל פריט ציוד, ביצוע בדיקות מתאימות לפני מסירת מערכת והדרכת עובדים אם יש בכך צורך. עם חברת ולדימיר קוניצין אתם בידיים טובות ובעיקר נהנים לא "רק" מאוויר נקי אלא גם מהשקט הנפשי הכל כך חיוני לתפקוד מיטבי של העסק.

   מפוח אוויר שקט

   מפוחי אוויר הם מכשירים שמשתמשים בהם למטרת הזזת אוויר וגזים על מנת לאפשר אוורור כללי, שאיבה אוויר במנדפים, פינוי עשן, שאיבת אוויר בתהליכי ייצור ועוד. לרוב בתוך המפוח יהיו מאווררים אשר מאפשרים את תנועת האוויר. אם הינכם מחפשים מפוח אוויר למפעל שלכם סביר להניח שהגעתם למקום הנכון. חברת קוניצין – פתרונות אוורור תעשייתיים מתמחה בתכנון פקוח וביצוע של מערכות אוורור תעשייתיים, מערכות נידוף ופתרונות אוורור וסינון מגוונים.

   מפוחי אוויר – כיצד מפוחי אוויר מסייעים לתהליכי התעשייה?

   כלל העובדים הנמצאים במפעלים השונים לא תמיד יודעים או רואים את המזהמים שמשתחררים לאוויר וגם, אינם יודעים שהם נושמים את המזהמים פנימה אל תוך גופם. החלקיקים הללו הינם קטנים מאוד אשר הם יכולים לבוא לידי ביטוי במצבים כמו ריחות קשים, גירויים בגוף, או קשיי נשימה וכל מיני תופעות כאלה ואחרות. על מנת למנוע מצב שבו הסובבים או העובדים במפעל או במסעדה לא יכולים לעבוד או שהם אף מסכנים את בריאותם נרכשים ומותקנים מפוחי אוויר שונים בהתאם לצרכים ולתקנים שונים. מפוחים הם אלו שמפנים גורמים קטנים שיכולים לעשות גם נזק גדול למוצרים המיוצרים במפעל מסוים וגם לפגוע רבות בנוחותם של העובדים ובשטף עבודתם החשובה.

   פתירת בעיית מיזוג האוויר

   התקנת מפוחי אוויר בשלל המקומות בתעשייה יכולים לסייע בהורדת הטמפרטורה שנמצאת בחלל החדר ובכך לאפשר בטחון בתהליך של ייצור, חפצים או מזון. כמובן שכך גם יוכלו העבדים לעבוד בצורה ממוקדת יותר מבלי להיות מוטרדים מחום מעיק. יכולת הריכוז של העובדים יכולה להיפגע מאוד אם לא דואגים לתנאי עבודה ברמה סבירה ומעלה. חברת קוניצין – פתרונות אוורור תעשייתיים מציעה מבחר ענק של מפוחים מכל הסוגים: מפוחים רגילים, מפוחים צנטריפוגליים, מפוחי תעלה, מפוחי גג, מפוחים ציריים, קוויים, כפות אחורה ועוד. עובדי חברתנו בעלי ניסיון עשיר ומגוון, בעלי יכולת תכנון והגשה של פתרונות לבעיות אוורור, הנדרשות במבנים תעשייתיים, מוסדיים ופרטיים. אם הינכם זקוקים למפוחי אוויר אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם המומחים שלנו להתאמת המפוח הנכון לעסק שלכם, כל זאת תוך קבלת שירות אדיב ואמין.

   מומחים בקידום אתרים בגוגל מומחים בקידום אתרים בגוגל